Piękne torty Weselne Warszawa

                                                                        Cena jednej porcji tortu weselnego zaczyna się od 10 zł

Bardzo cieszymy się z tego, że właśnie nadszedł dzień, w którym planujesz własne wesele. Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych elementów wesela jest krojenie i wręczenie Gościom Weselnego tortu. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tort na Twoim Weselu był wyjątkowy, elegancki, zapadający w pamięć i co najważniejsze – smaczny, to już dziś skontaktuj się z nami i zamów tort, który będzie gwarancją udanego wesela! Już teraz zachęcamy Cię do zapoznania się z częścią z wypiekanych przez nas tortów, które dostępne są poniższej galerii.

Dlaczego warto zamówić tort Weselny Warszawa w naszej warszawskiej cukierni?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym i wyjątkowym dniem jest dzień Ślubu i Wesela. Z uwagi na to z wielkim zaangażowaniem i najwyższą starannością podchodzimy do każdego zlecenia przedstawianego nam przez Państwa Młodych. Naszym celem jest stworzenie tortu, który spełni marzenia Twoje i Twojej drugiej połówki. Gwarantujemy, że upieczemy dla Ciebie tort Weselny, który zachwyci Cię swoim wyglądem i smakiem. Jesteśmy o tym przekonani z uwagi na to, że w czasie naszej pracy korzystamy ze sprawdzonych receptur, a także tylko z naturalnych i świeżych produktów.

Zamawiając tort w naszej warszawskiej cukierni otrzymasz ciasto, które doskonale komponować będzie się z ozdobami sali weselnej, jak również z suknią i dodatkami Pani Młodej.

Jeśli masz już pomysł na idealny tort na Twoje Wesele, to zadzwoń do nas już teraz. Jeśli z kolei jest inaczej, to raz jeszcze zapoznaj się z galerią tortów weselnych wypiekanych w naszej cukierni lub zadzawoń do nas, a my przedstawimy Ci nasze sugestie!

Przykładowe rozmiary tortów weselnych:

Tort trzypiętrowy okrągły, około 100 porcji waga ok 10 kg; średnice podstaw: 30 cm, 25 cm, 15 cm. Tort czteropiętrowy okrągły: około 120 porcji waga ok 12 kg; średnice podstaw: 30 cm, 20 cm, 25 cm, 15 cm.

thumb-oferta

Pobierz ofertę tortów

Pin It on Pinterest

Share This