Wyjątkowe torty dla firm!

Planujesz imprezę firmową, w czasie której zaimponować będziesz chciał wszystkim Gościom? Chcesz, aby kierownictwo i pracownicy Twojej firmy byli nią zachwyceni? A może planujesz zrobić wyjątkowy prezent swoim Klientom? Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której będą oni zachwyceni! Wystarczy, że zamówisz w naszej cukierni tort dla firmy, który z pewnością wzbudzi podziw wśród wszystkich osób, którego go zobaczą, a później skosztują!

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy otrzymasz tort firmowy, którego kształt i kolorystyka zależeć będzie tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Jesteśmy gotowi upiec dla Ciebie tort z logotypem Twojej firmy lub też tort w kształcie najnowszego produktu Twojej firmy. W naszej cukierni nie ma żadnych ograniczeń. Uwierz, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Torty firmowe jednak nie są naszą jedyną specjalnością. W naszej warszawskiej cukierni możemy wypiec dla Ciebie również firmowe muffinki lub też ciasteczka z logotypem Twojej firmy. Zachęcamy Cię do zapoznania się z galerią zdjęć tortów firmowych, ciasteczek i muffinek, które dotychczas wypiekliśmy dla naszych Klientów.

Muffinki dla firm z logo

Pin It on Pinterest

Share This