O nas

Bardzo cenimy fakt, że zainteresowany jesteś zapoznaniem się z naszą cukiernią. Już teraz chcemy więc przedstawić Ci garść informacji, które przekonać powinny Cię do skorzystania z naszych usług.

Cukiernia Ale Tort od wielu już lat zaopatruje mieszkańców Warszawy (i nie tylko) w niepowtarzane wyroby cukiernicze, wśród których wyróżnić należy przepiękne torty, smaczne ciasteczka czy też pyszne muffinki. Założeniem naszej pracy jest pieczenie tortów spełniających marzenia naszych Klientów.

Z wielką radością podejmujemy się zleceń od Klientów indywidualnych, dla których pieczemy torty na wszelkie okazje: urodziny, chrzciny, wesela, komunie, zaręczyny, jak i od firm, dla których przygotowujemy torty firmowe: na spotkania biznesowe, gale, konferencje czy pokazy.

Wykorzystując nasz kunszt i umiejętności nie zapominamy jednocześnie o największych smakoszach i łasuchach, dla których pieczemy małe, słodkie co-nie-co w postaci uroczystych ciasteczek i muffinek, które pieszczą podniebienia wielu naszych Klientów.

Jak pracujemy?

Budując zespół osób pracujących w naszej cukierni zawsze dbamy o to, aby dołączali do niego pracownicy zaangażowani, podchodzący do cukiernictwa z pasją i wielkim zamiłowaniem. To dzięki temu stanowimy zespół osób, które przygotowanie każdego tortu traktują jak nowe wyzwanie, któremu sprostać chcą w jak najlepszy sposób. Wypiekane przez nas torty mają nie tylko wspaniały smak, ale też oryginalny i artystyczny wygląd. Są one ucztą dla podniebienia i dla oczu. Celem naszej pracy jest sprawianie przyjemności naszym Klientom, a doskonale rozumiemy, że dla nich często forma i styl są równie ważne jak smak.

Projektując torty inspirujemy się sztuką, fauną, florą, modą, filmami czy też postaciami z bajem, które zachwycają zwłaszcza tych najmłodszych. Wszystkie torty wykonujemy własnoręcznie dbając o każdy ich szczegół. Jesteśmy głęboko przekonani, że możemy przygotować wyjątkowy tort również dla Ciebie. Zdecyduj się na jego zamówienie, a gwarantujemy, że uświetni on dzień, który planujesz wkrótce celebrować.

„Skosztuj jak smakują nasze torty i zachwyć się ich finezją” – zespół AleTort 

Pin It on Pinterest

Share This