tort torebka

Organizujesz przyjęcie – niespodziankę, urodziny, wieczór kawalerski bądź panieński? Zadbaj o każdy najdrobniejszy szczegół!
Ważnym punktem każdej imprezy jest moment pokazania i krojenia tortu. Zazwyczaj to właśnie wtedy myśli się o życzeniu, które ma się spełnić po zdmuchnięciu wszystkich świeczek, śpiewa się „Sto lat” i składa najszczersze życzenia. Być może warto zadbać o to, by tort na długo zapadł w pamięci? Jeżeli chcesz, by tort zachwycił gości, koniecznie zobacz, jakie torty 3d możemy wykonać.

Tort przypominający złożoną elegancką koszulę będzie idealnym dopełnieniem wieczoru kawalerskiego, zwłaszcza wtedy, gdy przyszły Pan Młody to elegant. A jeśli nawet nie jest elegantem, to może pora aby (z przymrużonym okiem) uświadomić mu, że najwyższy czas zmienić styl ubierania się?

tort koszula
Torebka ze słynnym logo Chanel to marzenie niejednej kobiety. Zaskocz solenizantkę/ przyszłą Pannę Młodą przepyszną i słodką wersją dobrze znanej torebki. Wszyscy wiemy jak wygląda klasyczna torebka Chanel – teraz możesz dowiedzieć się, jak smakuje!

tort-torebka-chanel1
Trzeba przyznać, że torty przedstawiające torebkę czy koszulę wyglądają niezwykle elegancko i z pewnością zaskoczą niejedną osobę.
Oczywiście dwa opisane modele to tylko wierzchołek góry lodowej naszych możliwości. W naszej ofercie znajdują się torty dla dzieci (np. tort – samochód), torty na chrzciny, torty weselne czy urodzinowe. Jesteśmy w stanie stworzyć na torcie niemalże każdą kompozycję – jeżeli więc wiesz, jak wygląda idealny według Ciebie tort – daj nam wskazówki, a stworzymy go dla Ciebie. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcia, opowiesz o swojej inspiracji i dokładnie opiszesz swoją wizję.
Przywiązujemy wielką wagę do tego, by torty były wykonane nadzwyczaj starannie. Chcemy również, by podbiły Twoje podniebienie, dlatego też nie narzucamy ich smaku. To klient może wybrać smak biszkopta i nadzienia. W naszej ofercie znajdują się biszkopty o smaku waniliowym, czekoladowym, pomarańczowym i cytrynowym oraz kremy: śmietankowy, czekoladowy, tiramisu, kokosowy i malinowy. Teraz to Ty możesz połączyć smaki i od początku do końca zdecydować jak będzie wyglądał zamówiony przez Ciebie tort.

Pin It on Pinterest

Share This