tort dla dziecka angry birds
Urodziny to w życiu każdego dziecka bardzo ważna chwila. Może nie ze względu na upływający czas, ale raczej z powodu prezentów, jakie nierozerwalnie wiążą się z tą okazją. Oprócz prezentów, rodzice muszą jednak zadbać o jeszcze jeden, bardzo ważny element. Chodzi mianowicie o tort. Jak znaleźć ten idealny? Gdzie znaleźć ciekawe pomysły na tort? Oto on – tort 3D nawiązujący do szalenie popularnej bajki Angry Birds.

Jeśli Wasze dziecko nie opuszcza żadnego odcinka tej bajki, to tort w formie głowy Red’a, jednego z głównych bohaterów, będzie strzałem w dziesiątkę. Szybko przekonacie się, że jest to idealny pomysł na tort dla Waszej pociechy. Zanim jednak powiemy więcej o wykonaniu części wizualnej powinniśmy zajrzeć na chwilę do środka. Tort, jak wiemy, musi dobrze wyglądać ale i doskonale smakować. W tym przypadku możecie się spodziewać wyłącznie pozytywnych zaskoczeń. Delikatny biszkopt przełożony jest wyśmienitym kremem. Dużą wadą wielu tortów jest to, że po zjedzeniu jednego kawałka nasz żołądek odmawia posłuszeństwa. Wszystko przez ciężki i bardzo słodki krem. Zupełnie inaczej jest w tym przypadku. Delikatny, lekki a jednocześnie słodki krem, tworzy wraz z biszkoptem idealną całość.

Wyśmienity smak jest jednak tylko uzupełnieniem do oryginalnej formy, w jakiej przygotowany jest tort. Głowa Red’a, bohatera bajki Angry Birds, to prawdziwy majstersztyk. Wszystkie jej elementy wykonane są ze specjalnej masy cukrowej. Jest ona oczywiście jadalna. Każdy szczegół postaci odwzorowany jest w 100%. Stworzenie tego tortu jest niezwykle pracochłonne, ale efekt wart jest włożonej pracy. Kompozycja tak piękna, że aż szkoda ją jeść. Z drugiej strony smak dorównuje jakością precyzji wykonania tortu 3D.

Warto zaznaczyć, że produkt ten sprawdzi się zarówno jako tort na urodziny jak i w przypadku Dnia Dziecka oraz wielu innych okazji. Może on stać się także bardzo oryginalną formą niespodzianki dla osoby dorosłej. Przecież dorośli również mogą być lub stać się fanami bajki, która podbiła serca wielu milionów dzieci.

Tort 3D Angry Birds to produkt zachwycający efektownym wyglądem, precyzją wykonania a także niezwykłym smakiem. Jest smaczny, ładny i budzi pozytywne skojarzenia u dziecka. A zadowolenie dziecka jest przecież dla Rodziców najważniejsze.

Tu możesz obejrzeć więcej naszych tortów dla dzieci>>>Galeria Tortów Dla Dzieci

Pin It on Pinterest

Share This