muffinki na wesele

Organizujecie imprezę firmową? A może imprezę z okazji osiemnastki, czy inną uroczystość? Jeśli tak, pewnie zastanawiacie się nad menu. Podpowiadamy: w modzie nieodzownie panują muffinki.
Słodkie babeczki, które wprost rozpływają się w ustach są pysznym sposobem na ukoronowanie imprezy, a dla gości są prawdziwym źródłem rokoszy.

Jakie jednak wybrać muffinki, by ich smak i wygląd były odpowiednie do danej uroczystości?
Najlepszym sposobem będzie porada u ekspertów z zakresu muffinek, czyli podpowiedź cukiernika.

Muffinki – sto sposobów na udaną imprezę

W myśl starej, dobrej zasady – każda okazja jest dobra, żeby obdarować kogoś babeczką, każda impreza może obfitować właśnie w te smakołyki! Jednak pamiętajcie, że inne babeczki zamówimy na urodziny dziecka, jeszcze inne na imprezę firmową.

Świetnym patentem na imprezę urodzinową dziecka, są babeczki bogato dekorowane wzorami z bajek, czy różnymi kolorowymi motywami. Dziś to żaden problem, by babeczki ozdobione były postaciami z bajek typu Angry Birds, Hello Kitty, Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, czy inne ukochane przez dzieci stworzenia. Bogactwo smaków sprawi, że dzieci zakochają się bez reszty w tych pysznych słodkościach i zajadać będą je z zapamiętaniem. A dzięki temu muffinki Warszawa zyskują swoich wielbicieli na całe życie.
Na imprezę firmową sprawdzają się babeczki lekkie, często w miarę możliwości dekorowane … logo firmowym. Jeszcze innym patentem są babeczki – wróżby, z sentencją w środku. Wylosowana w ten sposób wróżba, którą degustator znajduje w swojej babeczce to niejeden raz powód do żartów i wesołych komentarzy. A dzięki temu, każda firmowa impreza rozkręci się na całego.
Jeśli szukacie pomysłu na 18-tkę, warto odejść od tradycyjnego tortu. Lub ten tradycyjny uzupełnić o artystyczne torty Warszawa, np. w postaci muffinek lub innych tego typu małych dzieł sztuki.
Muffinki w postaci tortu można wręczyć solenizantowi, podobne torciki do zjedzenia ofiarować można i gościom. Jaka może być przewaga muffinek nad tortem tradycyjnym? Przede wszystkim każde z ciastek dedykować można jednej osobie, wybierając dla niej odpowiednią dekorację. Zabawny rysunek, zaskakująca figurka, czy dedykacja imienna, sprawią że muffinką taką zajadać będzie się nie tylko ze smakiem ale i ze szczerą radością.

Pin It on Pinterest

Share This