Idealny Tort Weselny

Wesele i ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Każda Młoda Para pragnie, aby ich ceremonia jak i tort weselny były naprawdę wyjątkowe i na długo zostały w pamięci wszystkich gości.

Idealny tort powinien być nie tylko smaczny, ale i piękny. Nasze torty są przygotowane niezwykle starannie, ręcznie, z sercem i pasją. Każdy projekt jest dopasowana indywidualnie do konkretnej pary. Aby tort pasował do stylu wesela, kolorystyki sali czy kwiatów panny młodej…

Nasi pracownicy są osobami szalenie kreatywnymi i gotowymi na nawet największe wyzwania aby spełnić wszystkie marzenia młodej pary. Jeśli nie znajdziesz, żadnego gotowego projektu stworzymy coś tylko dla Ciebie.

Idealny tort weselny to prawdziwe dzieło sztuki, które powinno z pewnością cieszyć oko wszystkich gości, ale tak na prawdę najważniejszy jest po prostu smak.

Nasz tort weselny spełnia oba te kryteria. Wypiekamy je z prawdziwą starannością, według najlepszych receptur. Używamy najlepszych, zawsze świeżych składników.

W ofercie mamy wiele gatunków biszkoptów, Waniliowy, Cytrynowy, Czekoladowy, Pomarańczowy.

Do wyboru maty też wiele rodzajów kremów, Śmietankowy, Czekoladowy, Tiramisu, Malinowy, Kokosowy.

W sezonie możemy użyć świeżych, zdrowych owoców. Nasz tort na wesele może być nasączony alkoholem bądź nie. Wszystko jest uzależnione od osobistych preferencji naszych klientów,

Jeśli nie jesteś pewien, jaki smak tortu najbardziej Ci odpowiada, bądź chcesz coś naprawdę oryginalnego, to nasza profesjonalna obsługa pomoże Ci wybrać najlepszy i najbardziej odpowiedni smak dla Ciebie.

Jak już wspominaliśmy wszystkie nasze ciasta i torty to małe dzieła sztuki szyte na miarę, dla konkretnej pary. Dlatego jeśli pragniesz super tortu to złóż zamówienie z tygodniowym wyprzedzeniem. Aczkolwiek jeśli będzie taka możliwość Twoje zmówienie zostanie zrealizowane w krótszym terminie.

Zmiany w projekcie są oczywiście możliwe, jednak nie później niż tydzień przed odbiorem. Jeśli wpłyną one istotnie na projekt to oczywiście zmieni się cena końcowa.

Aby zarezerwować termin należy wpłacić bezzwrotny zadatek, który wynosi pięćdziesiąt procent ostatecznej ceny. W przypadku rezygnacji z zamówienia zadatek jak wcześniej wspominano zostaje na naszym koncie. Wszelkie inne opłaty zostają zwrócone w ciągu czternastu dni roboczych na konto klienta.

Wszystkie nasze torty można odebrać osobiście z firmowej pracowni w Warszawie. Oczywiście istnieje możliwość dowozu pod wskazany przez klienta adres. Usługa zostanie doliczona do rachunku.

Wybierz naszą cukiernię i pamiętaj że nasze torty weselne są wyjątkowe podobnie jak Ty.

Pin It on Pinterest

Share This